Jednak doczekamy się i to niedługo bo jeszcze w Q4 :-) info pójdzie po festiwalu Steam dem, który rusza w poniedziałek i trwa tydzień. Dużo informacji odnośnie UH pojawia się na Discordzie gry. A poza tym Youtuberzy cisną Pana Rafała o informacje. Tak między innymi pojawiła się w eterze animacja słoni, która fajnie sie rozeszła po necie. Ale do rzeczy. Jeden Youtuber dał filmik sprzed 3 tygodni, ( https://www.youtube.com/watch?v=lJ2ha-nlkk0 ) mowa w okolicy 1:46 minuty że została już tylko ścieżka dźwiękowa do zakończenia projektu (demo). Także cierpliwość zostanie nagrodzona. Jest wokół gry fajne community. Jeśli demo nie będzie porażką, a znając skrupulatność i sumienność Pana Rafała, to może być bardzo ciekawie. Tak samo jak z kursem ULG, kisił się kisił aż ruszył. Tak samo z demo UH będzie. :-)
jest espi z zakończoną emisją, zatem powoli możemy sypać kwiatki przed Panem Rafałem by mógł już wjeżdżać cały na biało z demem huntinga :) https://newconnect.pl/komunikat?geru_id=234257&title=Zako%C5%84czenie+subskrypcji+akcji+serii+D
Festiwal skończony, devlog zrobiony, ori wkręcony, jego kwiaty zwiędły, pan Rafał liczy kasę z emisji, biały strój czeka w szafie, a dema jak nie było tak nie ma.