W związku z nagłym zawieszeniem notowań akcji Fintech przez KNF, które miało miejsce 29 września, poszukuję inwestorów znajdujących się w podobnej sytuacji.
Sam zainwestowałem w tę spółkę znaczną część swoich oszczędności i obecnie środki te są całkowicie zablokowane. Dodatkowo posiadam zobowiązania finansowe, co stawia mnie w bardzo trudnym położeniu.
Chciałbym zebrać grupę osób, które:
zostały dotknięte skutkami zawieszenia notowań,
mają problem z odzyskaniem swoich pieniędzy lub dostępem do kapitału,
są zainteresowane wspólnym działaniem, w tym ewentualnym wystąpieniem z oficjalnym zapytaniem do KNF, Rzecznika Finansowego lub podjęciem kroków prawnych (np. pozew zbiorowy).
Jeżeli ktoś z Państwa jest w podobnej sytuacji, proszę wpisanie się do tej grupy gdzie będziemy dalej działać
https://discord.gg/WQYXWT5urh
Wspólne działanie może zwiększyć nasze szanse na skuteczną reakcję instytucji nadzorczych oraz na uzyskanie jasnych informacji o dalszych losach spółki i naszych inwestycji.
Im więcej nas się zgromadzi, tym większą mamy siłę, by chronić swoje prawa jako inwestorzy /akcjonariusze.
Bardzo Dobra inicjatywa. Gratuluję Panu Najmocniej. Ja też mam problem z odzyskaniem pieniędzy na spółce Fintech. Czuję się tak samo oszukany przez K.N.F. Racja w tym, że im więcej Nas będzie, to tym łatwiej odzyskamy sprawiedliwość i pieniądze. Zmusimy instytucje do przywrócenia notowań. Dla lepszego kontaktu ze mną podaję swój numer telefonu: 508 253 370. Pozdrawiam Najmocniej. Kamil z Legnicy