• Drakonskie cla na import stali już w mediach, wkrotce decyzje. Autor: ~Corona [15.220.188.*]
    Beda cła... mam nadzieje, ze na caly import spoza EU. Życzyłbym naszemu przemyslowi, aby cła byly tez na stal z Turcji i Ukrainy, nie tylko z Azji. "Komisja Europejska planuje nałożyć cła w wysokości od 25 proc. do 50 proc. na chińską stal i produkty powiązane – poinformował niemiecki dziennik gospodarczy "Handelsblatt", powołując się na wysokiej rangi urzędników w Brukseli.

    Według źródeł decyzja może zostać ogłoszona w ciągu kilku najbliższych tygodni. Sama Komisja nie odniosła się jeszcze oficjalnie do doniesień - zauważa "Reuters".>>>>https://www.money.pl/gospodarka/unia-planuje-drakonskie-cla-na-chinska-stal-reakcja-na-rosnacy-import-7204388151458560a.html >>>> Jak to widzicie Panowie i Panie ?
  • Re: Drakonskie cla na import stali już w mediach, wkrotce decyzje. Autor: ~Pilzner [152.233.16.*]
    Beda lepsze warunki: cła w górę 50%, limity kwotowe importu w dół 50%++++https://www.reuters.com/markets/commodities/eu-plans-cut-steel-import-quotas-hike-tariffs-2025-10-01/
[x]
STALPROFI -0,72% 8,24 2025-11-14 14:31:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.