29/9, a nie 30/9 poznamy ile faktycznie wykręcili za 6mcy. Rekordowe to wynika z raportów, ale może jeszcze jakaś "wartość" dodana ? Kurs ambitnie przykleił się do 27, pojawia się w okolicach mały (żaden wyczyn co ostatnio zostało zebrane) baton sztukowy, który steruje kursem. Cierpliwie czekamy na pokonanie kolejnych barier i fajnie by było rozkręcić obroty, powalczyć przy kolejnej (lub kolejnej) rewizji o powrót do WIG80. Pożyjemy zobaczymy.
29/9, a nie 30/9 poznamy ile faktycznie wykręcili za 6mcy. Rekordowe to wynika z raportów, ale może jeszcze jakaś "wartość" dodana ? wartość dodana, powiadasz??? a chyba powinno coś być, np. sprzedaż działki ok 5 mln, pytanie tylko, jak to księgowo wyjdzie
"Kurs ambitnie przykleił się do 27, pojawia się w okolicach mały (żaden wyczyn co ostatnio zostało zebrane) baton sztukowy, który steruje kursem."
Nic nowego, podobnie było w okolicach 18, 20, 22 pln ktoś mocnooooooo pilnuje aby zbyt mocno nie wzrosło
"Cierpliwie czekamy na pokonanie kolejnych barier i fajnie by było rozkręcić obroty, powalczyć przy kolejnej (lub kolejnej) rewizji o powrót do WIG80. Pożyjemy zobaczymy."
Kręciłem "dodatkowe" obroty do momentu kiedy kupowali w okolicach 100% możliwości, jak odpuścili, odpuściłem i ja (i chyba nie tylko ja). "Sponsorem byłem, ale skończyłem".