Zobaczycie ze beda 2x gorne widly i pompowanie kursu. Specjalnie spuscili kurs ale ostatnia szansa na wziecie. Za kazda akcje dostaniesz 7 nowych po 12gr ktore spokojnie sprzedasz po 30!
Zapamietacie moje slowa.
P.s golasy bez akcji- nie placzcie ze nie pisalem
Bedzie kurs zbity w całości.
Jak jest po 1 zl a pp wejdą i tu jest 1za 7 to kurs otworzy sie niebawem po 0.125. Wtedy sobie mozesz sprzedawać ile chcesz i razy 7
Tylko połowicznie, obstawiam że dzisiaj będzie odwrotnie jak wczoraj. Wczoraj z rana mocny zjazd i potem powrót, a dzisiaj rano mocny wzrost i potem też powrót.
Pytają tutaj kilka razy jak to będzie wyglądało, a ci klepią jedno i to samo, żadnych konkretów nie mówicie. Zapytam ponownie: jak to będzie wyglądało z perspektywy XTB?
"Jak to będzie wyglądało z perspektywy XTB" - człowieku, czy ty umiesz zadań konkretne pytanie? O co pytasz, jak jest na fotelu prezesa XTB, czy zwykłego pracownika. Twoje pytanie jest bez sensu.