• Rap2kw25 StartUp BedzieFunkcjonujacymPrzedsiebiorstwem BRAMKI kluczowe Autor: ~messerschmitt [46.239.195.*]
    Na forum ynwestory sprzedali za grosiki i naganiają :  
    -naganianie słowem „emisja”(próba manipulowania - jakoby em.prywatna np. dla BIO TECH lub TFI VC oznaczała np.: subskrypcje zamk z PP ...hehehe)

    -naganianie i powoływanie się na „wyniki/tabelki” w momencie gdy mamy do czynienia ze start-up a nie normalnie funkcjonującym przedsiębiorstwem (nie ma sensu, jest niedorzeczne)

    Z TEGO CO JEST NAPISANE W RAPORCIE :

    1' najpierw - Finalizacja tzn. umowy docelowej(umowy inwestycyjnej) która dotyczy włączenia BIO TECH, wyszczególniają :

    -partner biznesowy BIO TECH(wciąż nieznany) zostanie włączony do grupy kapitałowej MILTON
    przez „emisja prywatna” (?być może w tym punkcie można się powołać na „odwrotne przejecie”?)

    -skierowanie wspólnej oferty inwestycyjnej do „inwestorów” na min ~2mln EURO
    („inwestorzy” wejdą do akcjonariatu przez „inwestycję bezpośrednią” - obejmując nowe akcje za min ~8,5mln zł)

    (str14 ost akapit) „...W ramach podpisanego Porozumienia w tym Term-Sheet...”

    2' „zaraz potem” - MILTON wspólnie z BIO TECH(w ramach już grupy kapitałowej )
    pozyska „kapitał rozwojowy„ od FUND. INWESTYCYJNEGO – przejście ze start-up do normalnej działalności produkcyjnej ,bramki pierwsze w kolejce i dlatego kluczowe

    -poszuka/pozyska FUNDUSZ INWESTYCYJNY (np. VC) ...jeden ? lub więcej ? lub też dojdą indywidualni „inwestorzy kapitalowi” ?
    (środki do spółki za wyemitowane akcje)

    PRZEJSCIE ZE START-UP DO NORMALNEJ DZIALANOSCI WYMAGA KAPITAŁU ROZWOJOWEGO OD FUNDUSZU INWESTYCJNEGO

    (str13 ost akapit) „...jednakże aby działania w obszarze komercjalizacji produktów nabrały efektywnego charakteru, konieczne jest pozyskanie docelowego kapitału rozwojowego od inwestorów z nowej emisji akcji. Szczegółowe parametry...”

    WŁĄCZENIE BIO TECH DAJE WIEKSZY WYBÓR FUNDUSZY INWEST. DO POZYSKANIA DLA MILTON

    (str14 drugi akapit) „...Wejście w nowy segment bio-tech otworzy możliwości która powstają praktycznie z dnia na dzień, poszerzenia zakresu poszukiwań zainteresowanych partnerów biznesowych dysponujących opcjami inwestycyjnymi, jak do również oferowania atrakcyjnej propozycji funduszom inwestycyjnym...”

    PO WŁĄCZENIU BIO TECH WSPÓLNE POSZUKIWANIE/POZYSKANIE FUNDUSZU INWESTYCYJNEGO(WIELU?)

    (str15 przedost. akapit) „...temu celowi służy podpisane w lipcu br. Porozumienie i Term-Sheet z inwestorem branżowym bio-tech, z którym dalej prowadzone jest wspólnie poszukiwanie funduszy i inwestorów finansowych indywidualnych...”

    powyższe ma zapewnić finansowanie i umożliwić produkcję przemysłową ,przychody i zyski
    przejście ze start up do funkcjonującego przedsiębiorstwa (gdzie dopiero analizuje się tabelki z wynikami) , zmieni się wartość księgowa, kapitalizacja, ilość akcji, kurs akcji (szczególnie po wejściu TFI albo TFI VC ? )

    (?)pewnie dużo już jest ustalone do przodu(?) ...oficjalnie napisane jest-że będą razem szukać FUNDUSZU INWESTYCYJNEGO

    raczej „u góry” FUNDUSZ już dawno wytypowany :)

    akcja pewnie potoczy się szybko :)
  • Re: Rap2kw25 StartUp BedzieFunkcjonujacymPrzedsiebiorstwem BRAMKI kluczo Autor: ~ikar [83.4.189.*]
    Mamy takie super produkty ze musimy wciagnac na poklad jakis biotech i z nim wyjsc na rynek po finansowanie, wow! I akcjonariat ucieszony :-D
    A kto mi powie ile akcji zostanie dodrukowanych i jak je obejmie ten biotech jeśli nie za gotówkę…?
    Zadanie dla myślących :-)
  • Re: Rap2kw25 StartUp BedzieFunkcjonujacymPrzedsiebiorstwem BRAMKI kluczo Autor: ~Pop [46.112.198.*]
    No i ?
  • Re: Rap2kw25 StartUp BedzieFunkcjonujacymPrzedsiebiorstwem BRAMKI kluczo Autor: ~Preco [5.173.214.*]
    Zobacz po ile odkupili kwit i dlaczego jest trzymany na tych poziomach ale długo już nie
    zostanie utrzymany bo więcej stracą niż zbiorą
  • Re: Rap2kw25 StartUp BedzieFunkcjonujacymPrzedsiebiorstwem BRAMKI kluczo Autor: ~BolekSynMieszka [31.209.159.*]
    Narzekanie i wypisywanie glupot

    Najpierw chyba połączenie z BIO TECH

    I potem FUNDUSZ INWESTYCYJNY VC

    Teraz jest tanio a wy sprzedajecie

    Wzrosty to dopiero zabaczycie

  • Re: Rap2kw25 StartUp BedzieFunkcjonujacymPrzedsiebiorstwem BRAMKI kluczo Autor: ~ZGADNIJkto [37.47.251.*]
    TANIO WCIAZ JEST

    PARE ZLOTY MOZE BYC KIEDYS UZNAWANE ZA CENY PROMOCYJNE NA TYCH AKCJACH

    BEDA OCZYWISCIE WIEKSZE OBROTY I PLYNNOSC ,WIEKSZY I BARDZIEJ ROZBUDOWANY AKCJONARIAT

    dużo ynwestorow sie normalnie na tym forum tak wymądrza

    ze sie usmialem

[x]
MILTON 5,26% 1,00 2025-10-10 11:17:29
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.