Możesz kwiczeć. Prawda taka że ja uciekłem od topora sprzedajonc po 22.50 a wy żyliście mażeniami. Jak to muwiom myślał kogut o niedzieli a w sobotę łeb mu ścieli. Tak to wyglonda kolego.
Dnia 2025-07-17 o godz. 16:27 ~AkcjoMariusz napisał(a): > Możesz kwiczeć. Prawda taka że ja uciekłem od topora sprzedajonc po 22.50 a wy żyliście mażeniami. Jak to muwiom myślał kogut o niedzieli a w sobotę łeb mu ścieli. Tak to wyglonda kolego.
jest i takie powiedzenie: "ten się śmieje, kto się śmieje ostatni". I nie będziesz to ty...
Ja się nie śmieję kolego. Cieszę się że uchroniłem kapitał i liczę że kupię to duuuużo taniej. Wy się zemnie śmialiście. Ja nikogo nie krytykuje za decyzję. Ja liczę na spadki, niekturzy tu na wzrosty. Normalna sytułacja kolego.
„Cieszę się, że uchroniłem kapitał” by ManiekMamStoBaniek, buahaha, to jest kasyno bober, czarne wygrywa czerwone przegrywa. A pisząc tu cały dzień pokazujesz jak żałosne masz życie i nawet mi Ciebie nie szkoda.
Wy jak naganialiście to mieliście ciekawe życie? Przypomnij sobie kolego jak pisałeś że Orlen nie ma nic do gadania bo decyzja jest z gury i rzond nie dopuści żeby Azoty zostały same z problemem.
Po pierwsze wódki z Tobą nie piłem więc nie koleguj. Po drugie nie naganiam na nic. Po trzecie Orlen i każda spółka SP realizuje politykę MAP i rządu. Tak postanowili to tak Orlen zrobił. Tak samo jak postanowili nie zastawiać aktywów Azotów. Zamiast uciekać i czekać na 17 lepiej. Zacznij naganiać na wzrosty. Te już niebawem.