Umowa przedwstępna stanowi, że Emitent nabędzie udziały reprezentujące 100 proc. kapitału zakładowego Sterm sp. z o.o. w zamian a cenę w łącznej wysokość 140.000 zł, w terminie do dnia 7 lipca 2025 roku, pod warunkiem zaakceptowania przez Emitenta wyników badania stanu prawnego i faktycznego Sterm sp. z o.o.
Infa niema czyli nie zaakceptowali wyników badań stanu prawnego i faktycznego ?
Gdyby mieli nie kupić info poszło by wczoraj wieczorem, bo nie zwlekaliby z tą informacją. Skoro nie poszło takie Espi to pójdzie Espi że kupują. Albo czekają na moment odpowiedni i będzie lada chwila, albo jeszcze nie podpisali, choć decyzja zapadła. Bez podpisów nie pójdzie Espi.
Skoro poszła informacja że podpisali umowę przedwstępną to informacje że nie podpisali ostatecznej umowy muszą też podać bo to traktowane jest jako istotna informacja.