• Impexmetal SA Was karmi ? Autor: ~generał [185.72.185.*]
    Impexmetal SA kupował akcje Boryszewa poniżej 1 zł , to teraz was karmi
    przecież ten wyskok +45% wziął się znikąd , informacje które podał zarząd w wielki piątek były znane , jeśli chodzi o zbrojeniówkę
    o zbrojeniówce mówili już w styczniu
  • Re: Impexmetal SA Was karmi ? Autor: ~reinman [46.114.211.*]
    Na Rafako było to samo.
  • Re: Impexmetal SA Was karmi ? Autor: ~loko [45.137.77.*]
    https://www.bankier.pl/gielda/notowania/akcje/BORYSZEW/akcjonariat

    w 2014 roku Boryszew wraz z podmiotami zależnymi miał 9 M akcji wlasnych , obecnie ma 35 M akcji i przez te wszystkie lata sukcesywnie powiększał pulę posiadanych akcji a nie ją zmniejszał .

    Ale faktycznie te 35 M akcji jeśli pojawią sie konkretne plany rozwoju Grupy pewnie byłyby z chęcią odebrane przez dużych inwestorów i nie tylko z Polski.
  • Re: Impexmetal SA Was karmi ? Autor: ~generał [185.72.185.*]
    >
    > w 2014 roku Boryszew wraz z podmiotami zależnymi miał 9 M akcji wlasnych , obecnie ma 35 M akcji i przez te wszystkie lata sukcesywnie powiększał pulę posiadanych akcji a nie ją zmniejszał .
    >
    > Ale faktycznie te 35 M akcji jeśli pojawią sie konkretne plany rozwoju Grupy pewnie byłyby z chęcią odebrane przez dużych inwestorów i nie tylko z Polski.

    maja 35 mln akcji , dostają dywidendę i płacą 19% podatku w ramach jednej i tej samej grupy - genialne
    gdyby ten karosik był fair to by te akcje umorzyli , a tak mają czym robić wały

    po drugie , już to widzę , jak zachód sponsoruje jakiegoś polskiego magnata na dorobku - baju baju będziesz w raju

    5 z to drogo

  • Re: Impexmetal SA Was karmi ? Autor: ~reinman [46.114.211.*]
    Nie bój żaby
  • Re: Impexmetal SA Was karmi ? Autor: ~loko [45.137.77.*]
    poinformowali że przeznaczą niecale 72 M PLn na dywidende i bedzie ona wynosiła ok 35 GR na akcje . Z prostej wylicznki wychodzi ze w dywidendzie weźmie udział ok 205 M akcji a nie 240 M , wiec akcje wlasne nie będa brały udziału w dywidendzie.
  • Re: Impexmetal SA Was karmi ? Autor: ~generał [185.72.185.*]
    Dnia 2025-04-29 o godz. 15:51 ~loko napisał(a):
    > poinformowali że przeznaczą niecale 72 M PLn na dywidende i bedzie ona wynosiła ok 35 GR na akcje . Z prostej wylicznki wychodzi ze w dywidendzie weźmie udział ok 205 M akcji a nie 240 M , wiec akcje wlasne nie będa brały udziału w dywidendzie.

    to dlaczego spółka matka nie odkupi od spółki córki tych akcji własnych ? ( skoro tak tanio kupili , to powinni dla dobra akcjonariuszy umorzy )
    to wszystko jest jakieś dziwnie-szemrane ,
    z resztą jest tak od 20 lat z tym karkosikiem na akcjach boryszewa

  • Re: Impexmetal SA Was karmi ? Autor: ~reinman [46.114.211.*]
    RAFAKO oszalało. BORYSZEW następny w kolejce:)
[x]
BORYSZEW 3,12% 5,94 2025-11-19 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.