A teraz spróbuj sprzedać te 50x po cenie która Cię satysfakcjonuje (może nie teraz bo będziesz stratny, ale czy już tu coś sprzedałaś, już wiem skąd ten wodospad był ) . Dlatego tu tak buja. Zobaczysz jak przyjdzie sprzedać.
A dlaczego ktoś chciałby uciekać?? Czy nie lepiej zapomnieć na troszeczkę o nich i przed premierą albo w nast. roku po wynikach je sprzedać po lepszej cenie. Ja mam 1311 szt. i pomimo, że byłem na nich juz dużo stratny to ich nie sprzedałem. Nawet teraz jestem stratny ok. 1400zl. Pozwólmy pieniążków rosnąć w spokoju.
Średni wolumen obrotów z ostatniego roku to około 20k papieru dziennie. Nie wiem o jakim kapitale mówimy ale kilkoma milionami można spokojnie obrócić. Poza tym free float ponad 80%.
Aktualizacja. Jestem na plusie może tylko 678zl. ale dalej nie planuje uciekać. Grajcie na longa. Zobaczcie co spółka oferuje w 2025r. i zadajcie sobie pytanie kiedy wydawali tak dużo w tak krótkim czasie.