• Info Autor: ~Prezes [95.108.11.*]
    Rozszerzyły również ograniczenia dot. eksportu metali ziem rzadkich oraz dodały po kilkanaście amerykańskich spółek na listy: kontroli eksportu oraz "podmiotów niezaufanych" - wylicza w rozmowie z money.pl Maciej Kalwasiński, główny specjalista w Zespole Chińskim Ośrodka Studiów Wschodnich.
  • Re: Info Autor: ~Mati [89.64.83.*]
    https://www.onet.pl/informacje/onetwiadomosci/ukraina-w-tym-tygodniu-bedzie-rozmawiac-z-usa-wizyta-w-waszyngtonie-podsumowanie-nocy/k6esp70,79cfc278
  • wzrasta znaczenie umowy z Ukrainą Autor: ~rob74 [31.61.164.*]
    "Osobno ministerstwo handlu i Generalna Administracja Celna ogłosiły wprowadzenie od 4 kwietnia kontroli eksportu na siedem metali ziem rzadkich: samar, gadolin, terb, dysproz, lutet, skand i itr. Jak zaznaczono, kontrolowane materiały mają zastosowanie zarówno cywilne, jak i wojskowe, a wprowadzenie kontroli eksportu "jest powszechną praktyką międzynarodową".
[x]
COALENERG -0,77% 2,58 2025-09-26 16:42:14
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.