• Przespany czas Forka Autor: ~Lolek [217.86.176.*]
    Teraz przy wyścigu gier na świecie 2 nikt nie bedzie nawet patrzył na Hodt 2 jeśli wogóle wyjdzie na wiosnę. Pewnie premierę przełożą jak zwykle na jesień a FM 3 na przyszły rok. Wbrew euforii związanej z nową konsolą sprzedaż Forkowych gier spadnie.
  • Re: Przespany czas Forka Autor: ~ja [109.243.128.*]
    lolku, a nie wpadło ci do głowy że czekają właśnie na NS2 z premierą ?
  • Re: Przespany czas Forka Autor: ~nienajnowszy [178.16.102.*]
    baranku boży

    to forek decyduje kiedy wydadza gry nienależące do nich?
  • Re: Przespany czas Forka Autor: ~Alek [83.142.185.*]
    Spójrz na ceny gier na switch2. Przy starych grach sprzedaż tak szybko nie spadnie. No, ale trzeba je wydawać, a jak wiadomo zbychu ma z tym wiele problemów
  • Re: Przespany czas Forka Autor: ~Abcdee [94.254.232.*]
    Płaczecie wymyślacie tworzycie jakieś dziwne problemy i historie tak jakby fotek miał co kwartał wydawać grę wielkości wiedźmina albo rewident evil a nie wydaje...ojojooj
  • Re: Przespany czas Forka Autor: ~Amiga [37.47.87.*]
    4. Unikaj kupowania i sprzedawania na fali
    "Najgłupszym powodem kupna akcji jest ich rosnąca cena, a najgłupszym powodem sprzedaży akcji jest spadek ceny".

    Decyzje inwestycyjne powinny opierać się na analizie wartości firmy, a nie na chwilowych trendach rynkowych.

    5. Przygotuj się na spadki
    "Nigdy nie kupuj akcji, jeśli nie możesz przetrzymać spadku wartości o połowę".

    Inwestowanie na giełdzie wiąże się z krótkoterminowymi wahaniami. Jeśli nie jesteś w stanie zaakceptować spadków, lepiej trzymaj się z dala od giełdy.
  • Re: Przespany czas Forka Autor: ~ma [109.196.156.*]
    Zgadzam się w 100%.

    Ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że zaczynamy największy krach w historii?

  • Re: Przespany czas Forka Autor: ~Amiga [37.47.87.*]
    Tu będzie zwrot o 180 stopni , tym razem bez USA .
  • Re: Przespany czas Forka Autor: ~ma [109.196.156.*]
    Będzie. Mamy mały poziom do spadków bo bądzmy realistami, nie spadniemy do poziomów których nigdy tu nie było. NIe przy takim rozwoju. Za dużo twardego akcjonariatu i to duży plus. Ale jeszcze troszkę zlecimy. Pytanie czy krach będzie trwał czy jednak coś na wzór dołka covidowego i wtedy usa może zrewiduje politykę. Na taki scenariusz czekam bo nie chcę jeszcze powtórki z ostatnich wielkich kryzysów :)
  • Re: Przespany czas Forka Autor: ~Amiga [83.30.8.*]
    Ciekawe czy Trampek jeszcze wprowadzi embargo i jeszcze dołoży do pieca
  • Re: Przespany czas Forka Autor: ~Abcdee [5.173.26.*]
    A co to Japonia wprowadza cła na swoje produkty ze forek spada...
[x]
FOREVEREN -0,35% 2,84 2025-11-20 16:36:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.