W poniedziałek lecimy na północ- strata mniejsza o 41% od poprzedniego roku, to bardzo dobry raport, i dużo wypłynęło trolików to też dobry znak, pozdrawiam myślących
Ładnie ograniczyli wydatki ..... Chociaż prezes zapowiadał q4 bez fajerwerków to wielu zawiedzionych 9 mln przychodu , a nie sa one zle. Moim zdaniem pójdzie bokiem ,słabo z umowami w tym kwartale ale jeszcze parę dni jest . Raport ok , q1 zawodzi . Neutralnie co do kursu uważam.
Dnia 2025-03-22 o godz. 17:45 ~Gumiś napisał(a): > W poniedziałek cd. > > Słoneczne okulary, cola i pop corn.
w pn zwała po artach w każdych mediach ze DW prognozuje strate X milionów.... za 2 tyg kolejna zwała ze DW ma stratę X milionów.... ciec co wypuszcza te prognozy przed wynikami ciagle pracuje ;/
Jeżeli ktoś nie rozumie zmian w wynikach sprawozdania, co poradzić.
Uruchomienie programu motywacyjnego było wszystkim znane, żadna tajemnica. Operacyjne, rzeczywiste wyniki rok do roku znacząco poprawione.