• osobista ocena Autor: ~wojtek [89.64.74.*]
    właściwie nie ma co tu żali wypisywać. Wg mnie fakty są takie , że kręcą, kręcili,i dalej to robią i będą robić. Dlaczego? prosta odpowiedź. nie ma kontroli działania spółki przez instytucje do tego powołane. KNF tak drobne sprawy nie interesują, Przepisy sa jakie mamy, a akcjonariusze dają się strzyc. Więc zgodnie dżentelmeni robią co chcą i pewnie tak już będzie.
    Wg mnie ta firma powinna zniknąć z giełdy.
  • Re: osobista ocena Autor: ~ktos [5.173.200.*]
    Zdecydowanie ta firma zarządzana przez krętaczy powinna zniknąć z GPW. To pewnie nie jest możliwe. Ale mam nadzieję, że zniknie z rynku farmaceutycznego, ponieważ nikt nie będzie chciał od nich kupować.

    Jak widać coś jest na rzeczy, bo przez 4 lata nie zrealizowali nawet części żadnej z umów.
  • Re: osobista ocena Autor: ~Klemens [46.112.110.*]
    Skąd o tym wiesz ??? Wiesz tyle co reszta na.tym forum
  • Re: osobista ocena Autor: ~Teraz [188.146.14.*]
    A tu myslisz się cały czas sprzedaję i coraz większe zyski i to już zobaczysz niebawem w wynikach.
    A wprowadzanie w błąd winno być karne.
  • Re: osobista ocena Autor: ~ktos [5.173.200.*]
    Zyski? Dobry żart. W ubiegłym roku co kwartał było gorzej.
  • Re: osobista ocena Autor: ~ktos [5.173.200.*]
    Ale masz rację, wprowadzanie w błąd powinno być karalne. Za "mamy lek, mamy inwestora, mamy umowy, mamy molekułę, mamy CBR, mamy fabrykę" kolejni prezesi już dawno powinni siedzieć za kratami.
[x]
SNTVERSE 0,97% 3,11 2026-05-18 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.