A cotu pisać trzeba cierpliwie czekać i tyle kiedyś ruszy ale czy to będzie kutroza tydzień miesiąc rok dwa to tylko ten wie kto tutaj pociąga za szmurki
50k na starcie to już coś. Kto kupuje na starcie taką ilość? Pisanie o tym że ktoś kupuje żeby wysypać, żeby kupić więcej..... Kupując za 50k akcji za ~38k PLN żeby to sprzedać za 39k PLN w męczarniach żeby dokupić znowu 50k za 37k PLN. hmm.. ciekawe podejście. Jak ktoś lubi męczyć się przed ekranem i udawać tradera. Poza tym NTC dużo łatwiej kupić niż AME.
W mojej ocenie jest to jeszcze "rozbieg", ale większość jest już na stadionie. Start niedługo.
Gdybym nie siedział tu od września, nie spojrzał na historię spółki, nie widział jak KNF wstrzymało obroty w zeszłym roku to też dałbym się teraz nabrać i pomyślał, że "o kurde kupili 50k to coś musi znaczyć, wkrótce ruszy".
Te marne 50k to kolejny pakiet do wypróżniania + ściągniecie naiwniaków iluzją wzrostu. Jaki to ma sens tylko ci geniusze wiedzą. Moim zdaniem liczą na to, że gdy AME ruszy, to tutaj dzięki tak niskiej cenie w krótkim czasie wystrzeli rakieta w kosmos 300-500%
Nie ma się co łudzić, dokupili 50k żeby się dalej wysry... sypać akcjami i trzymać cenę.
To nie ruszy dopóki AME nie zapoda jakiegoś pozytywnego info o diabetomacie.