Do budowy elektrowni atomowej ,infrastruktura kolejowa też jest potrzebna w pierwszej kolejności (oprócz budowy CPK ) ,a obydwie budowy mają ruszyć w tym samym czasie więc są duże szanse dla TRAKCJI.
ma średnią 2,10.. stawiłem się dzisiaj na 2,14... technicznie kanał spadkowy pod wybicie.. jesteśmy nad średnią na W1.. przekonuje mnie właśnie takie infrastrukturalne ciśnienie na kolej.. no nic .. zobaczymy
Trakcja ma możliwość dogonić inne SP z tej branży kupując bilet na pociąg z dodatkową dopłata czeka na ciebie auto elektryczne wygoda i Ekonomi taniośc szybkosc
Liczba akcji jest ogromna, zostały znacznie rozwodnione ( 30 proc około ?) sprzedane po cenie 0.8 zł. Przez tą akcje stwierdzilem że obecna wycena bardzo droga.
Te akcje są w ręku jednego akcjonariusza(PKP PLK SA). W obrocie liczba akcji jest znikoma. W przyszłości może być sprzedana. Spółka wychodzi z tarapatów i ma super perspektywy. W spółce zatrudnionych jest wielu prawdziwych kolejarzy i obecnie spec od wycen. Zobaczcie ostatni przetarg wygrany przez Torpol i za jaką kwotę złożyła ofertę Trakcja. Kilkadziesiąt baniek więcej. Darmocha się skończyła. Kiedyś Torpol chodził na GPW w podobnej cenie jak Trakcja. Miłego dnia i pozdrawiam serdecznie. Long termin.
Dla tych co zachwycają się Torpolem napiszę parę słów prawdy. Jak w ramach oszczędności zrypali robotę na linii 281. Teraz siadł tor o 10 cm. Piszą o tym gdziekolwiek? Nie. Sypią tłuczeń i podbijają tor. I tak to nic nie da. Trzeba będzie to rozebrać i zrobić tak jak pan Bóg przykazał. Dlatego tak ważna jest wycena. Pozdrawiam serdecznie i pomyślności.