• 2025 Autor: ~Siara [94.254.165.*]
    Witam. Kto przewiduje wynik Netto za 2024 rok na poziomie 1 mld ?
    To tylko tak dla rozluźnienia atmosfery na forum. Nie bądźcie tylko
    chamscy w swoich wypowiedziach. Pozdrawiam akcjonariuszy.
  • Re: 2025 Autor: ~Szaman [37.248.216.*]
    Patrząc na zmienność do tej pory, całkiem realne. Zobaczymy jeszcze jaki będzie grudzień.
  • Re: 2025 Autor: ~Sławomir [31.61.244.*]
    Jak najbardziej w zasięgu możliwości.
  • Re: 2025 Autor: ~psychiatra [46.112.0.*]
    Siara. Znowu masz nowy nick. Od jak dawna go używasz, wielonikowcu?

    Gdybyś nie sprzedał po 42 zł nie musiałbyś teraz myśleć o odkupieniu akcji.
  • Re: 2025 Autor: ~Makler [31.60.120.*]
    Ciężko coś wróżyć jak jeszcze się listopad nie skończył
  • Re: 2025 Autor: ~Siara [89.72.250.*]
    Proponuje zmienić leki albo walczyć ze swoją fobią w inny sposób panie znachor.
  • Re: 2025 Autor: ~psychiatra [46.113.10.*]
    Proponuję zmienić IP i leki krashan..
    Od kiedy piszesz pod tym nickiem? Nie wiesz? To pamiętaj o lekach.
  • Re: 2025 Autor: ~makler [77.222.246.*]
    Cdr w oczekiwaniu na 1 mld zł zysku z CP77 był momentami wyceniany na 40 mld zł
    XTB w tym roku osiągnie jakieś 900-950 mln zł
    W przyszłym pewnie ten miliard pęknie
    Wycena jest jaka każdy widzi
  • Re: 2025 Autor: ~Amator [2.25.161.*]
    CD projekt to był w seqsi branży. Xtb to nie wiadomo do jakiej branży zaliczyć. Jeśli do finansów no to kiepsko bo na bankach będzie korekta przez obniżki stóp. Ja wierzę w powolne wzrosty, moj pakiet rośnie co kwartał i myślę że zacznę sprzedaż dopiero przy c/z 20
  • Re: 2025 Autor: ~Spokojny [83.175.185.*]
    Ja już powoli wychodzę z pakietu. Myślę, że koniec tego roku rozczaruje i będzie tylko boczniak.
  • Re: 2025 Autor: ~Siara [89.72.250.*]
    Jak rozczaruje ? Będzie plus minus około miliarda pln zysku i to jest rozczarowujący wynik ?
    To czego inwestorzy oczekują ?
  • Re: 2025 Autor: dimmu3 [109.243.146.*]
    Jaka spółka?
  • Re: 2025 Autor: ~psychiatra [5.173.186.*]
    ReadGene, Olymp, Synektik. Co jeszcze masz siarka?
    Od kiedy masz ten nick? Nie pamiętasz, weź leki.
  • Re: 2025 Autor: ~Dziadzia [46.113.6.*]
    psychiatra znowu odleciał, coraz gorzej jest z chłopem
  • Re: 2025 Autor: ~psychiatra [46.113.14.*]
    Leci dziadzi siara z dziobka. Jak tam RDG i Olymp?
[x]
XTB -0,09% 109,40 2026-06-22 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.