> Może jak będzie info o przyznanej dotacji
> to coś pójdzie... a tak ratują twarz (albo swoją d..ę)
O jakiej dotacji? Przecież już dotacja została przyznana - info było. Jedyne info na jakie możemy na teraz czekać, to czy została podpisana umowa z instytucją zarządzającą programem.
> są na liście a to jeszcze nie przesądza kasę z RIFu
Nie są na liście ale: "Zarzad Power Media S.A. informuje, e 3 lipca 2009 Spółka powzieła informacje o ZATWIERDZENIU wniosku Spółki (sygnatura WND-POIG.08.02.00-02-002/09) o dofinansowanie w ramach Działania 8.2 PO IG Runda I w roku 2009 przez Instytucje Zarzadzajaca" Doczytaj sobie info - tak jak pisałem wcześniej dofinansowanie już jest, kolejnym krokiem jest podpisanie umowy.
Dnia 2009-07-16 o godz. 16:16 ~good news napisał(a):
> Doczytaj sobie info - tak jak
> pisałem wcześniej dofinansowanie już jest, kolejnym krokiem
> jest podpisanie umowy.
I koncowka tej informacji:
"Zarząd zwraca uwagę, że zatwierdzenie wniosku nie jest równoznaczne z otrzymaniem dofinansowania. Kolejnym etapem jest weryfikacja kwot pomocy de minimis przyznanej Spółce, oraz negocjacje i podpisanie umowy z Regionalną Instytucją Finansującą."
> Problemy ze zrozumieniem?
Nie, info o klepnięciu wniosku już było po prostu, oczywiście masz rację, że konsekwencją tego jest konieczność podpisania umowy na dofinansowanie i realizację projektu co nie jest na 100% pewne.