• Wieści szybko się rozchodzą ... Autor: ~drai [45.87.213.*]
    1. https://www.prnewswire.com/news-releases/drai-martini-artificial-intelligence-beats-human-readers-at-arrhythmia-detection-302236030.html

    2. https://www.practical-patient-care.com/news/medicalgorithmics-drai-tool-detects-arrhythmia-better-than-human-readers-says-study/

    3. https://mambiznes.pl/aktualnosci-2/biznews/sukces-polskiej-spolki-medicalgorithmics-rozwiazanie-wykrywa-arytmie-serca-skuteczniej-specjalistow-113249

    4. https://www.morningstar.com/news/pr-newswire/20240902ln95053/drai-martini-artificial-intelligence-beats-human-readers-at-arrhythmia-detection

    5. https://biotechnologia.pl/technologie/sztuczna-inteligencja-skuteczniejsza-od-czlowieka-w-wykrywaniu-arytmii-serca,23204

    6. https://www.hmpgloballearningnetwork.com/site/eplab/news/drai-martini-artificial-intelligence-beats-human-readers-arrhythmia-detection
  • Re: Wieści szybko się rozchodzą ... Autor: ~Piotrek [95.49.184.*]
    Wieści szybko się rozchodzą, a jak będzie VCAST to pojawią się umowy a za nimi pieniądze. Tylko potrzeba czasu i cierpliwości. Medycyna to nie piekarnia. CIERPLIWOŚĆ !!!!!
  • Re: Wieści szybko się rozchodzą ... Autor: ~newone [37.47.210.*]
    Show me the money!!!
  • Re: Wieści szybko się rozchodzą ... Autor: ~Ihaaaaa [5.184.241.*]
    Stare artykuły a kurs totalne dno od roku
  • Re: Wieści szybko się rozchodzą ... Autor: ~tomek [37.19.221.*]
    Mnie ciekawi jakie terminy były zawarte w umowie na certyfikację z TUV. I jakim cudem IPOPEMA w rekomendacji wpisała Q4. Albo są ustawieni z TUV (co od razu rodzi skojarzenia jakiejś łapówy) albo maja tam wtyke ktróa ich poinformowała (co nosi znamiona złamania tajemnicy przedsiębiorstwa). Myślicie że zarząd już zna termin CE ?
  • Tomek Autor: ~Piracik33 [45.128.38.*]
    Moim zdaniem powtarzam moim zdaniem bo jest to forum dyskusyjne...zarząd wie kiedy będzie cert ponad wszelką wątpliwość.
    Uważam, że są również nowe umowy,które będą ujawnione bezposrednio przed wynikami lub zaraz po.

    Niestety również Uważam, że to wszystko dzieje się w porozumieniu z osobami które są odpowiedzialne za szmacenie kursu teraz.
    Wiadomo,że to już ostania chwila na takie poziomy.

    Dlatego juz nie mogę doczekać sie kolejnego spotkania z prezesem. Mam nadzieje ze takie bedzie po wynikach za 2q bo mam dużo niewygodnych pytań do prezesa.
    Myślę że dużo sie wyjaśni w 2 najbliższych tygodniach i espi posypią się jak to często się zdarzalo:)
  • Re: Tomek Autor: ~DD [79.184.243.*]
    pirat33 się pojawił pamiętam twoje posty jak wydawało ci się i uważałeś że do końca roku poprzedniego pojawia się infa które znacząco odmienia losy spółki. Tak się nie stało, dlatego ponowne twoje wpisy po kilkumiesięcznej nieobecności traktuje jak kolejny blef i przestrzegam przed zakupem. Koleś chce upłynnić akcje przed wynikami
  • Zobowiązanie dla DD Autor: ~Piracik33 [45.128.38.*]
    DD dlaczego traktujesz mnie jak swoje niedorozwinięte clony?
    Myslisz ze pi tak prymitywnej prowokacji wystawie ci na fixie ile akcji wiecej mam po waszej zabawie kursem:)
    Zabawny jestes:)
    Ale jedno mogę obiecać. Jest więcej od ostatniego stanu o ponad 10% a ile to główkuj.
    Ale obiecuje jedno ,że po wynikach odrazu wstawiam żeby udowodnić jak podła gre uprawiacie.
    Pamiętaj ja mam akcje ,pieniądze i czas...:)
  • Re: Zobowiązanie dla DD Autor: ~Ankieter [77.65.209.*]
    Wrócił ci on na dobre!!!

    Nasz ulubiony wróż, przewidywacz kursów i newsów wszelakich, zagorzały fan teorii spiskowych, pogromca spółdzielni, sądząc po wpisach to również znaczący akcjonariusz.

    To nie jest dobry znak dla kursu, podobnie jak pojawienie się maliniaka.
  • Ankieter Autor: ~Piracik33 [45.128.38.*]
    Jak ja uwielbiam czytać takie posty jak powyższy gdzie clony demaskuja sie same.
    Powiadasz nasz ulubiony wróż, a pod tym nikiem jestes od tygodnia I piszez te same bzdury od pazdziernika. Dlaczego zmieniasz ip,niki ....pojawienie sie mnie na forum oznacza dwie rzeczy. Po pierwsze ze znow wam podkupuje a pi drugie ze czas wam popsuc humory bo pisząc o tragicznych wynikach za 2q przegieliscie palke:)):)
    Ale bedzie juz niedlugo wesoło:)
  • Ankieter, nowicjusz I clony Autor: ~Piracik33 [45.128.38.*]
    A moze jakis merytoryczny post w watku odnosnie wynikow za 2q poparty wiedzą a nie bedzie 18 bo dd tak na forum przeczytal:)
  • Re: Ankieter, nowicjusz I clony Autor: ~DD [79.184.243.*]
    pirat33 zacznij najpierw od siebie wymagać merytoryczności
  • DD Autor: ~piracik33 [37.109.166.*]
    A co to jest merytoryczność...? A może merytoryki?
    To nowa nazwa jak się inwestuje na forum na podstawie wpisów na forum a później narzeka? :):):)

    A tak na poważnie ,jak byś maił marginalna wiedzę na temat spółki to byś wiedział ,że każdy mój post jest merytoryczny i opiera się na informacjach zebranych z espi i weibarów czy opracowań.

    No ale jak widzę każdy pojęcie merytoryki rozumie inaczej:)

  • Re: Wieści szybko się rozchodzą ... Autor: ~WoofWoof [188.252.42.*]
    A jakieś uznane źródła naukowe?
    A nie tylko tablice reklamowe, w których "wywiady" i artykuły masz za drobniaki na życzenie?
[x]
MEDICALG 2,08% 34,30 2026-01-02 17:02:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.