Będzie standardowo jak zawsze tutaj: kolejna znacząca premiera portu gry z milionową sprzedażą, która w rękach ulta sprzeda się maksymalnie w kilku tysiącach egzemplarzy i w kolejnych raportach będą się znowu tłumaczyć ze słabych wyników brakiem znaczących premier, słabym dolarem i wysokimi kosztami, a w kalendarzu wydawniczym na swojej stronie usuną stosowne oznaczenia przy kolejnym 'hicie' który okaże się kapiszonem. A na forum leszczyna namarzy się znowu o dzidach, wzrostach, efektach wow i kursie po 40 zł. :) Tak to już jest od lat z tą spółką i zawsze już tak będzie. A optymalizacje podatkowe w ostatnim kwartale już coraz bliżej i coś czuję że nowy rok przywitamy na poziomie około 7 zł.
Jeśli już chcesz wprowadzać ludzi w błąd ... Do rzeczy 100 % dla nas do czasu odzyskania recoup. Po odzyskaniu zainwestowanej kasy 45%, reszta do Spiderling Studio. Nie wiem jaką prowizję pobierają platformy sprzedażowe.
O ts2 też pisaliście najpierw że 100% potem że 50% a ostatecznie przyznaliście że 5%. :) A biorąc pod uwagę prowizje dla platformy to do każdej sprzedanej sztuki pewnie dopłacają kilka dolarów