wy ślepi jesteście jak to leci w przepaść od lat, miesięcy, tygodni? To co chwila wybija coraz niższe dołki. I tak do zera z tym śmieciem można jechać, ludzie ten szajs wywalają i idą gdzie indziej z tym co jeszcze się uda uratować. Tu już kaplica i ostatni gasi światło.
Nie dla wszystkich. Bo chyba nie dla tych co papier w tej cenie oddają. Czy to nieświadomie czy na siłę kreując cenę by innych wystraszyć. Ci co wiszą i uśredniają cierpliwie czekając w końcu z zyskiem oddadzą. Chyba, że będą rozdawać za darmo. Na próbę niech sypnie 500k PKC pan prezes. Widać, ze to taki ogarniety człowiek. Tak się zna że firmę na dno ściąga.
No chyba, że to jest przez nich samych robiona ustawka. Jak z tymi fixami.
Im dłużej to trwa tym więcej ich to kosztuje. Mnie nie ogra bo nie o kasę juz tu chodzi. To sprawa honoru. A kasa jak to na giełdzie w grę wrzucona to uznana za straconą.
Jest nas więcej uśredniających, choć 0,26 gr to nie taka tragedia. Niewiele już brakuje do miliona papiera. Daje temu dwa lata. Tak jak piszesz strata zaboli, ale nic sie nie stanie, bo to przesunięty zysk z metali. Zwykle określam sobie wskaźnik risk/reward i podejmuje działania. Tutaj podobnie jak na sundragonie rok temu wystarczy platka, ze drukarki nadają sie do robienia części do np. tanich dronów bojowych i mamy niezły HYPE.
Masz racje. Inwestujesz na gieldzie tylko stac na strate:) To jest ustawka ale cos...poki nie sprzedajesz, nie tracisz. A kupna na promocjach? Kto nie lubi:)