• ECHO CELL 3.5 Autor: ~ROGER [92.55.192.*]
    JUŻ W TYM TYGODNIU START W PNIEDZIAŁEK
    LECIMY !!!
  • Re: ECHO CELL 3.5 Autor: ~Zaczeło się!! [195.150.61.*]
    Nie ma sensu na tej spółce dłużej czekać, ta spółka jeszcze długo nie odnotuje wysokich wzrostów. Ja wyszedłem i zainwestowałem w GPPI na NewConnect. Spółka z kapitalizacja 4,5 mln wygrała przetarg na zakup wierzytelności o wartości!!! 32,5 mln!!!! Taki sukces na pewno spowoduje przekroczenie prognozy emisyjnej na 2009 (zysk 1,5 mln netto- co daje !!!c/z 3!!!) To będą duże wzrosty bo akcji jest mało i nie każdy się załapie. Dużą podstawą do wzrostów jest tez to że c/wk to jedyne 0,68!!! Spółka już ruszyła!!! obserwujcie!!!Szykuje się drugi Dragowski!!
  • Re: ECHO CELL 3.5 Autor: ~olo [194.63.135.*]
    jakieś komentarze na temat umowy kredytowej?
  • Re: ECHO CELL 3.5 Autor: ~olo [194.63.135.*]
    czytał ktoś?
    mysle ze to dobre info.
  • Re: ECHO CELL 3.5 Autor: ~Who_knows [91.94.15.*]
    Dobre info. Zastanawiam się nad kupnem akcji spółeczki, ale jeszcze nie jutro. USA sporo dzisiaj na minusie. Zobaczymy o 22.
  • Re: ECHO CELL 3.5 Autor: ~ROGER [89.108.241.*]
    TROSZKE SIE W CZASIE TE ICH BANIALUKI W UMOWACH PRZESUNEŁY
    CZYLI SIE TROSZKE POMYLILEM O KILKA DNI
    NIEWAZNE CO BĘDZIE
    ŻYCZE POWODENIA I POŻEGNANIA BESSY
    POZDRO
  • Re: ECHO CELL 3.5 Autor: ~olo [194.63.135.*]
    ja sie chyba sie pospieszyłem,kupiłem po tym infie,moze za szybko,ale mysle ze te 3,5 predzej czy pózniej zobaczymy...
  • Re: ECHO CELL 3.5 Autor: ~olo [194.63.135.*]
    cisza na papierze - znaczy jest dobrze !a bedzie jeszcze lepiej!
  • Re: ECHO CELL 3.5 Autor: ~gata [195.20.110.*]
    jak przeglądniecie historie tych wpisów to na Echu tylko ludzie z nadziejami się zmieniaja , kurs jak wmurowany nie może przekroczyc 3.10. Beznadziejna spółka do tej pory jeżeli chodzi o zrywność. Zycze żeby było lepiej.
  • Re: ECHO CELL 3.5 Autor: ~olo [194.63.135.*]
    Zarząd spółki Echo Investment S.A. (Emitent), w nawiązaniu do raportu bieżącego nr 12/2009 z dnia 20 marca 2009 roku, informuje, iż w dniu 18 czerwca 2009 roku Emitent powziął informację o tym, że w dniu 17 czerwca 2009 roku spółka Orbis S.A. z siedzibą w Warszawie (Kupujący) zaakceptowała przekazaną przez spółkę zależną Emitenta, "Echo – Kielce 1" Sp. z o.o. z siedzibą w Kielcach (Sprzedający) ofertę z dnia 16 czerwca 2009 roku przedłużenia warunkowej umowy przedwstępnej (Umowa).

    chyba dobrze?
    czy toto kiedys sie ruszy?
[x]
ECHO -1,79% 4,94 2026-06-26 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.