Skoro taki mądry, to trzeba było sprzedawać po 72, a nie teraz biadolić. Wyciągnij wnioski na przyszłość. Sprzedaje się na górce, a nie płacze jak już spadnie.
Masz akcje i cieszysz się, że spada? Dziwne, ale rozumiem, że jakieś małe ilości i czekasz na zakupy niżej. Niektórzy potrafią pisać takie głupoty o zrujnowanym mieszkaniu tylko po to, by innych wystraszyć.