Ludziska podniecają się na JSW, na CPS małpują... to może i u nas warto odkurzyć KLUB200, nic nie kosztuje, a zabawa jest.
Ciekawi mnie co by się stało gdyby znacząca część drobnych wciągnęła się w zabawę i wystawiła wszystkie swoje akcje np. +200% Nie byłoby już tak łatwo, pożyczać akcji.