• Będzie dobrze Autor: ~Mnich [91.94.90.*]
    Technicznie wykres nie wygląda źle - problem. tym, że tu są za małe obroty na zabawy tego typu. Rozumiem, że dodruk akcji wystraszą, dla mnie jednak to sygnał na poszukiwanie inwestora dla spółki i chęci do walki - nie ważne po jak niskiej cenie ktoś dostanie te akcje, to jednak wkłada tu swoje pieniądze i nie chce ich stracić. Mam tu mały pakiet - raptem 10k akcji, ale traktuje je jako cos na czym będzie można zarobić w dłużej perspektywie. Wszystkim wszystkiego dobrego życzę i przede wszystkim spokoju :)
  • Re: Będzie dobrze Autor: ~Hans [37.47.243.*]
    PO NWZA jak klepną emisje to pojedzie pod 3PLn. Jak nowy zarząd przedstawi nową strategię dla spółki nie zdziwię się jak pojedzie na 6…. Później to już zależy od reszty czynnikow
  • Re: Będzie dobrze Autor: ~Mnich [91.94.84.*]
    Cieszy to, ze wchodzi inwestor, te 3zł są realne, ale pod warunkiem że pojawi się plan co dalej - samo wejście to za mało.
  • Re: Będzie dobrze Autor: ~Fryt [185.234.91.*]
    Mostostal ma plan już dawno byli zainteresowani spółką muszą wyłożyć kasę na dokończenie inwestycji i jeszcze wyautować Krzysia bo to szkodnik
[x]
POLWAX 0,20% 1,00 2026-06-02 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.