• GRAAL S DLA KROTKIEGO TERMINU Autor: -Logic [79.162.15.*]
    PYTANIE TYLKO CZY SPRZEDAWAC - OSTATNI TAKI SYGNAL POZWOLIL NADAL SPOLCE ROSNAC TYLE TYLKO ZE TYM RAZEM CCI JEST NA NIZSZYM POZIOMIE I EWENTUALNY ZJAZD MOZE DAC MOCNY SYGNAL SPRZEDAZY NA CCI A TEN LUBI SIE SPRAWDZAC I MOZEMY MIEC MOCNIEJSZA KOREKTE.
  • Re: GRAAL S DLA KROTKIEGO TERMINU Autor: ~greg [85.200.94.*]
    ja wyszedłem przed raportem. jesli nie będzie tragicznie, a złoty nadal będzie się umacniał wrócę. powodzenia wytrwałym!
  • Re: GRAAL S DLA KROTKIEGO TERMINU Autor: ~Ania [87.105.112.*]
    a mógłbyś przeanalizować dla mnie STX, będę bardzo wdzięczna, dzięki
  • STX Autor: -Logic [79.162.77.*]
    PROSZE BARDZO.

    OCZYWISCIE JEST TO ANALIZA I TRZEBA DO NIEJ PODCHODZIC BARDZO ELASTYCZNIE - JAK TO SIE MOWI POCIAG MOZE NAGLE ZMIENIC KIERUNEK JEDNAK

    AKTUALNIE SPOLKA ZNAJDUJE SIE W TRENDZIE SPADKOWYM I TO BARDZO WYRAZNYM. DODATKOWO ZA NIE DLA SPOLKI PRZEMAWIA FORMACJA TROJKATA Z KTOREJ TEORETYCZNIE POWINIEN SIE WYBIC KURS ZGODNIE Z KIERUNKIEM TRENDU A TEN JEST SPADKOWY, MOMENTUM W MOIM SYSTEMIE POKAZUJE ZE DOLEK MAMY JESZCZE PRZED SOBA JEDNAK RSI KTOPRY STOSUJE JAKO WKSAZNIK IMPETU RYNKU POKAZUJE ZE MISIE MAJA CORAZ MNIEJSZA SILE - DODATKOWO SLIZGAMY SIE PRZY SREDNIEJ TEGO WSKAZNIKA CO MOWI ZE MAMY USPOKOJENIE NA TEJ SPOLECZCE - SWOJA DROGA JEDNA Z MOICH ULUBIONYCH SPOLEK DO SPEKULACYJNYCH ZAGRYWEK,
    nA SREDNICH U MNIE MAMY NIESTEY OD JAKIEGOS CZASU S TAK W SREDNIM JAK I W KROTKIM TERMINIE, Jezeli chodzi o ADX mamy niski poziom co w wypadku odwiniecia do gory moze dac ostra jazde w gore bo di+ raczej juz sie nie obnizy,
    Dodatkowo moj ulubiony oscylator %R coraz czesciej odbija sie od minimow co tak jak w wypadku ADX daje szanse na ostre wybicie w gore.
    No i teraz czas na CCI tutaj niestety dzis wygenerowal sie mocny sygnał sprzedazym Co moge jeszcze napisac - jak dla mnie spolka narazie nie nadaje sie do grania ale bede obserwowal i napewno dam znac na STX jak cos sie zmieni.
  • Re: GRAAL S DLA KROTKIEGO TERMINU Autor: ~qq [213.156.99.*]
    Przy takim wolumenie w sygnały CCI bym nie wierzył. Bardziej w analize trendu a tam gołym okiem widać wyłamanie z trendu spadkowego. Spółka jest mocno niedowartościowana i mało wrażliwa na kryzys. Jak ludzi dorwie bieda będą jeść chleb ze smalcem i paprykarza.
    Sami pomyślcie, ryba jest dobra na wszystko.
  • Re: GRAAL S DLA KROTKIEGO TERMINU Autor: ~OSZOLOM [89.228.20.*]
    Tragedia ja jutro biore TELEFORCEONE bedzie KOSMOS !!!
[x]
GRAAL 0,00% 31,70 2016-11-16 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.