Dzisiaj --18 % na zamknięcie miesiąca. (10 AKCJAMI) W kwietniu ktoś chciał zrobić ---30 na zamknięcie m-ca ,(2 AKCJAMI) ale niewidzialna strona rynku nie pozwoliła i stanęło na --- 20 %. Jakiś leszcz próbuje walczyć :2....10 akcjami z posiadaczami PRZYNAJMNIEJ 200 K.
Brak KRS-u dla di volio wiąże się prawdopodobnie z tym , że sklep internetowy jest istotną częścią Hegen Distribution sp z oo.(przypuszczalnie?) HD w 2022 miał przychody w wysokości 35 mln, a zysk wyniósł 14 mln. Nie mam pojęcia jaki ta firma osiągnie zysk w 2024, ale patrząc na dane historyczne zysk jest dwukrotnie większy od kapitalizacji TRINITY.
Naprawdę L E S Z C Z A trzeba B A R D Z O M O C N O kopnąć żeby to kupił. SZCZEPIONKI, TESTY,,rekawice winylowe , fotowoltaika ,zbrojeniówka, ale D L A C Z E G O ...................... M E B L E O G R O D O W E ?