• Gdzie... Autor: ~Millutki [46.134.76.*]
    ...jesteście trolololo ?
  • Re: Gdzie... Autor: ~dss [31.61.189.*]
    Jesteśmy na miejscu, żadne info tego nie podniesie. Jest info ulica wyrzuca bo jest trochę więcej dawców kapitału niż zwykle.
  • Re: Gdzie... Autor: ~Millutki [46.134.76.*]
    Zobaczymy
  • Re: Gdzie... Autor: ~src [46.134.103.*]
    Nie ulica tylko leszczyna. Wyniki coraz lepsze, ut łapie coraz lepsze gierki do wydania, zaraz na Steam wpadną gierki na Chiny. Drugi kwartał może mocno zaskoczyć :) jeść nie woła, spadek nie wchodzi w grę. Ja tam będę dobierał bo jak już odpali to będzie za późno. Wtedy będzie czas na sprzedaż :)
  • Re: Gdzie... Autor: ~Dan [31.0.55.*]
    To oni skupują czy wywalają w rynek? Dno kompletne i kupa szlamu, nic tego nie ruszy, nie ma takiej opcji.
  • Re: Gdzie... Autor: ~Millutki [37.47.253.*]
    Tyle razy pisałem ..
    Więcej inwencji chłopcy ...
  • Re: Gdzie... Autor: ~src [46.134.126.*]
    Skup po mału ale trwa, qubic wbija na Steam, naptime działa coś na xbox, UT zaczyna łapać większe tytuły, wyniki grupy regularnie rosną, siana przybywa a kurs? Mógłby być wyżej ale potencjał do spadku żaden a do wzrostu spory :) bezpieczny kwit a ujadacze ujadają :)
[x]
QUBICGMS 3,79% 0,99 2025-12-17 16:11:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.