Tylko się nie obs raj leszczu, haha
Trup i zawieszenie to będzie na INM.
Tu wszystko zgodnie z oczekiwaniami. Poprawny raport bez niespodzianek, co zobaczysz jutro na kursie.
Fistaszku, jak ci pisałem od tygodni tak będą wyglądały wyniki finansowe tego kmiota to nie mogłeś uwierzyć. Przywoływałeś jak szaman wyniki napompowane przez obrót energia, a teraz zostałeś z niczym. Wydrenują co mogą a tobą wytrą kibel.
Powtarzam po raz setny tu nie ma żadnego znaczenia wynik finansowy. Oni po prostu liczą że zarobią grube miliony na szorcie a zatem .. na was
Wystarczy że sprzedali 4,17mln akcji po średniej cenie 4zł i niech teraz odkupią po średniej cenie 1zł to mają kilkanaście baniek do podzialu między sobą .. takich pieniędzy nigdy nie zarobią tylko pracując dla spółki nawet jako prezes czy członek rady nadzorczej.
Jeżeli nawet sama spółka pożycza swoje akcje od PGF żeby szotować walor to na co wy ludzie liczycie :)
Ja czekam ze średnią 75 groszy na odkup całej puli.. powtarzam .. całej czyli 4,17mln sztuk ! I życzę powodzenia śmieciom z Poznania :)
oze, pisz do prezesa pgf, Wiktora Niedzieli, żeby Ci jednoznacznie odpowiedział, czy będzie rozliczał pożyczającym, zgodnie z przedstawiona umową.
Najlepiej poczta wtedy na pewno odpowie bo pismo wpływa przez sekretariat. Jak nie to choćby mailem. Trzeba mieć to info, musi czuć presję.
Dnia 2024-05-15 o godz. 17:48 ~oze napisał(a): > Powtarzam po raz setny tu nie ma żadnego znaczenia wynik finansowy. Oni po prostu liczą że zarobią grube miliony na szorcie a zatem .. na was > > > > Wystarczy że sprzedali 4,17mln akcji po średniej cenie 4zł i niech teraz odkupią po średniej cenie 1zł to mają kilkanaście baniek do podzialu między sobą .. takich pieniędzy nigdy nie zarobią tylko pracując dla spółki nawet jako prezes czy członek rady nadzorczej. > > > > Jeżeli nawet sama spółka pożycza swoje akcje od PGF żeby szotować walor to na co wy ludzie liczycie :) > > > > Ja czekam ze średnią 75 groszy na odkup całej puli.. powtarzam .. całej czyli 4,17mln sztuk ! I życzę powodzenia śmieciom z Poznania :)
No popatrz wynik finansowy nie ma żadnego znaczenia no popatrz czyli to twoje pyerdolenie o mega obrotach jak było jeszcze oze energy o potędze energii odnawialnej zwłaszcza jak mieli solarinova, o tym jak to niemcy kupią każdą ilość konstrukcji pod panele, o wchodzeniu na nowe rynki o internacjonalizacji i miliony innych bzdur to był pic na wodę fotomontaż? Oczywiście że był ale jak ci o tym pisałem to dostawałeś piany na tym swoim krzywym szczerbatym ryju a prawnuka nawet chciałeś bić.