• ale szał!!!! wow Autor: ~Typas [94.254.171.*]
    jakoś nie widac tych planowanych wzrostów, a nic poza pisaniem haseł nie potraficie, już niebawem, zaraz się zacznie !!! a ja pytam? czy to nie powinno już dziś? dzień przed wynikami? czy to nie o wyniki chodzi a umowę? wiem jedno, zleciało się tu nowych trochę. nowych na 1S, ale znanych na innych spółkach.
  • Re: ale szał!!!! wow Autor: ~Hillela [94.101.25.*]
    45 gr wartość ksiegowa nie zapominać
  • Re: ale szał!!!! wow Autor: ~marian_koniuszko [86.41.166.*]
    Dnia 2024-05-22 o godz. 20:23 ~Hillela napisał(a):
    > 45 gr wartość ksiegowa nie zapominać

    buahahaha xD jak przestaną liczyć te 100 mln nominału portfeli z kilkunastoletnimi przedawnionymi śmieciami i windykacyjnym gnojem kupionym za 5,5 banki od bankruta, co nawet nie potrafią windykować to się wycena księgowa urealni :)
  • Re: ale szał!!!! wow Autor: ~Hillela [94.101.25.*]
    to Dawaj na 2 zety
  • Re: ale szał!!!! wow Autor: ~Typas [89.230.21.*]
    Marian, masz problem albo ktoś cię skrzywdził. Jest jeszcze opcja że wtopiłeś kasę lub jesteś opłacanym trolem. Dla takich jak ty spółki to ściemy, wyceny to bzdet by doić kasę. A najgorsze w tym że daje się wciągnąć w dyskusję. Jeszcze się zdziwisz co 1S potrafi i co się w nie tak długim czasie wydarzy. Jeszcze miesiąc i się dowiemy czy będzie rozszerzenie działalności czy zostajemy tylko na tym co jest
  • Re: ale szał!!!! wow Autor: ~Hillela [94.101.25.*]
    zasada jedna szorujemy po dnie to tylko robimy zapasy
[x]
1SOLUTION -0,61% 0,10 2025-10-08 16:48:19
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.