• TFONE BEZ ZYSKU Autor: ~insaid [89.186.16.*]
    ZNOWU WAS OSZUKAŁ jak myslicie czego nie rosnie kto sprzedaje
  • Re: TFONE BEZ ZYSKU Autor: ~ANALITYK [89.228.28.*]
    Spokojnie kolego bedzie wystrzal na polnoc przed i po wynikach, ta spoleczka moze zrobic w 2 dni 50 %. Wczoraj jednego po prawej co przestawial sie lykneli. Zamykamy tydzien 4-rka z przodu. Oprocz dobrych wynikow plusem jest walne 29,05,2009 jezeli ktos chcialby sie na inm zarejestrowac musi miec papier tydzien wczesniej . POZDRAWIAM CIERPLIWOSCI !!!
  • Re: TFONE BEZ ZYSKU Autor: ~insaid [89.186.16.*]
    po wynikach 3zł
  • Re: TFONE BEZ ZYSKU Autor: ~ANALITYK [89.228.28.*]
    Takem czol zem tak myslal juz po niepowodzeniu z Midasem bylo po 2 zeta duzo nabrales i reszta kozakow bak fizyk hmm. Cieniasy na dzisiaj Armatura i pozniej przesiadka na TELEFORCEONE !!! Pozdro dla leszczyny !!!
  • Re: TFONE BEZ ZYSKU Autor: ~INSAID [89.186.16.*]
    ARMATURA TO GNIOT JUTRO SPADNIE DZIS UBIERAJA RYNKI DLA OPORNYCH A TFONE TRWA WYWALANIE
[x]
TFONE 0,00% 0,00 1970-01-01 01:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.