• Kontrakt za 5 mln USD Autor: ~Grzegorz [193.0.242.*]
    Co się bedzie działo z kursem jak uda im sie podpisać ten kontrakt w II kw o którym wspominał Prezes a w miedzy czasie Barcleys stanie sie również klientem Enterprise (Prezes wspominał ze dali im upust w zamian za kolejne zamówienia - to brzmi wiarygodnie bo pracuje w sprzedazy i takie deale sie dogaduje nieformalnie ) - to tylko Ci dwaj klienci wygeneruja w przyszłym roku blisko 50 mln zł a są jeszcze aktualni klienci i kilka innych firm w Lejku powyżej 1 mln USD

  • Re: Kontrakt za 5 mln USD Autor: ~Ola [31.0.66.*]
    Część tego kontraktu jest już zapewne w cenią ale gdyby w tym roku udałoby im się pozyskać dwóch klientów enterprise to byłby hit i chyba cena poniżej 100 już byśmy nie oglądali. Tu paradoksalnie wystarczy kilku dużych klientów i spółka zarabia dziesiątki milionów
[x]
DATAWALK 1,48% 123,60 2026-06-19 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.