Na żadnej sesji nie pojawiły się obroty i świeca odwrócenia nie mówiąc o podstawowej formacji. Ostatnie zatrzymanie i korekta była płytka co oznacza że jesteśmy w fali trzeciej jakiegoś większego impulsu. Jeśli zarząd nie zakomunikuje konkretu, odnośnie partneringu, to będzie lecieć w dół. Wycena spółki zostanie urealniona ponoewaz zbyt dlugo opierała się na estymacjach papierowych.
Zarząd jest odklejony od rzeczywistości i stara się tego nie zauważać bo ma świetnego sponsora. Ale fundy jednak nie są instytucją charytatywną i są rozliczane z efektów przez swoje zarządy. Kredyt zaufania daje się również na określonych zasadach i terminie zapadalności.
dodatkowo nazwisko szumowski kiedys otwieralu spolce skarbiec a obecnie to moga byc tylko powazne klopoty po 10 zl bym tego nie bral dzisiaj nawet z krotkim lockupem