• Ogromne zyski banków ! Autor: ~Grubi [83.5.100.*]
    To były nasze pieniądze !!!
  • Re: Ogromne zyski banków ! Autor: ~Pzdr [37.47.208.*]
    Powinni obniżyć stopy jak najszybciej i ewentualnie sprawniej reagować gdy inflacja odbije... żenada. Mam nadzieję, że sprawy wiborowe ruszą jak najszybciej. Swoją drogą zapoznajcie się ze swoimi umowami - osobiście mam klauzulę abuzywne w umowie sprzed 3 lat i czekam z niecierpliwością na właściwy moment wniesienia pozwu .
  • Re: Ogromne zyski banków ! Autor: ~banki [83.5.100.*]
    Dzięki brakowi obniżki stóp procentowych, wyniki odsetkowe banków pozostaną wysokie przez kolejny miesiąc ...
  • Re: Ogromne zyski banków ! Autor: ~Pzdr [37.47.208.*]
    Możliwe. Nie ma co się denerwować- oddajcie umowy kredytowe do analizy specjalizującym się w sprawie kancelariom prawnym - warunki ustalania odsetek i wysokość wiboru są przesłanka do unieważnienia umowy i sankcji kredytu darmowego. Zysk odsetkowy będzie zatem składową wartości odpisów w przyszłości.
  • Re: Ogromne zyski banków ! Autor: ~Mickik [31.61.187.*]
    Hehe kredytu darmowego się chce?trzeba było nie brać i nie było by problemu,swoją drogą to ciekawe kto tak nakręcił ceny mieszkan
  • Re: Ogromne zyski banków ! Autor: ~Pzdr [37.47.208.*]
    Oj oj podnieśmy koszty bo nie zarabiamy, oj oj jesteśmy wyzyskiwani, oj oj wakacje kredytowe zniszczą sektor bankowy . Po czym wyskok typu niniejszy post ogromne zyski banków ... jak franki niczego nie nauczyły to bawmy się w te grę dalej. Zle skonstruowana kwestia wiboru i ustalenia wysokości odsetek jest w większości umów. Pouczenie o zmiennosci odsetek to nie klauzula abuzywna w umowie.
  • Re: Ogromne zyski banków ! Autor: jaromax [89.26.71.*]
    lerming zaganiacz do kncerarii boguslawa kobieli
[x]
PKOBP 3,30% 100,04 2026-05-20 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.