Halo Czechy, największa polska marka kosmetyków do pielęgnacji włosów już w firmie Rossmann!
FIRMA RUSZA Z ZAGRANICZNĄ SPRZEDAŻĄ SPRAWDZONYCH PRODUKTÓW! PRODUKTY ONLYBIO WIDAĆ NA PÓŁKACH WE WSZYSTKICH MIASTACH I WSIACH W POLSCE
SPRZEDAŻ?
OCENIĆ MOGE PO ZNAJOMYCH, U PRAWIE KAŻDEGO POD PRYSZNICEM WIDOCZNE ONLY BIO - KONSUMENCI W WIEKU DO 25-35 LAT.
JAKOŚĆ?
KOLEŻANKI POLECAJĄ JAK IM WŁOSY WPADAJĄ
KAPITALIZACJA 150 mln za firmę która sprzedaję produkty w całej polce i cieszy się bardzo dobrymi opiniami( w większości produktów, niektóre niewypały ale jakiś ułamek całości)
WŁAŚNIE RUSZAJĄ ZAGRANICZNE RYNKI KOSMETYKI, SZAMPONY, PRODUKTY DO MAKIJAŻU NIECH KAŻDY SOBIE ODPOWIE CZY ZA FIRME KTÓRA CO KWARTAŁ WYCHODZI NA PLUS I SYSTEMATYCZNIE ZWIĘKSZA PRZYCHODY A OSTATNIE RAPORTY POKAZUJĄ 10 mln z działalności operacyjnej i 8 mln netto za kwartał a firma dopiero rusza z rozwojem, czy kupiłbym HUBTECH przy wycenie 500 mln, na ten moment nie, ale wiem że taka wycena za pare kwartałów będzie zasłużona jeżeli utrzymają tempo rozwoju co oznacza kilkaset procent zysku od dzisiejszej wyceny, pozdrawiam!
Zważywszy na wysokość kwoty do zwrotu, to jest pozamiatane ! Szli na bezczelnego - te same rzeczy wykazywali do rozliczania różnych projektów. Tego się raczej nie da wybronić :/
Nie wie, ale próbuje straszyć żeby kupić taniej... Trzeba oddzielić fundamenty spółki od tego, że prezes sobie kiedyś kręcił lody na boku i może za to beknąć.
Panowie to, jaką wiedzę na temat spółki mają ludzie na forum pokazało już to, że nikt nie wiedział o aresztowaniach przez miesiąc. Dopiero chyba kilka dni temu ktoś podjął temat. Plus Biznesu, który chyba jest też właścicielem bankiera napisał dziwnym trafem dzień przed raportem, a przecież tylko oni piszą o każdym kroku Pawlika. W tym roku nastąpi zmiana właściciela, a akcjonariusze mniejszościowi mający pewnie z 25-30 mln akcji dostaną po 0,30 za akcje. Trzy lata cisnęli kurs bez informacji pozytywnych, a negatywne są podawane. Spółką zarabia na dobre zasięgi na Tik-Tok i Istag. Marka już wyrobiona i znana do tego produkty IB. Ludzi w Polsce z kasą nie brakuje, żeby kupić już gotowy projekt, który będzie przynosił zyski przez lata. Do tego zawsze można rozszerzyć ofertę o nowe produkty, ponieważ kontakty już są wyrobienie co widać, choćby po współpracy z Wedel.