• agora Autor: ~admin [83.5.112.*]
    moim skromnym zadniem ,jest to najwiekszy dziad w europie srodkowej ,zachodniej i wschodniej a nawet w azji mniejsej i wiekszej nie wspomne ze nawet dalekiej azji ,nie mowiac o obu amerykach no moze z Grelandia moze sie rownac
[x]
AGORA 2,41% 9,34 2026-06-23 17:01:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.