• Jak to jest... Autor: ~Ricardo [5.173.66.*]
    ... że Julka niby taka zdolna, pierwszą grę zrobiła w wieku 5-6 lat a za dorosłego życia nie potrafiła zrobić ani jednej z kilkunastu obiecanych 4 lata temu gierg? Czar prysł?
  • Re: Jak to jest... Autor: ~Piotr [46.15.80.*]
    Historia ze zrobiona przez Julke gra jest tak samo prawdziwa, jak wpis o wspolpracy z Techlandem w jej CV. Podkreslam kolejny raz, Leszczyńscy (cała rodzina), to nie tylko oszusci, ale i patologiczni kłamcy.
[x]
SIMFABRIC 2,13% 1,53 2026-06-26 16:08:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.