Sprzedaj ze stratą jak najszybciej i potraktuj jako poduszkę finansową na cały rok.
Na patro zarabia głównie on. Platynowe Inwestycje, FON, IFSA, Elkop, Złote Inwestycje, DAMF Invest…
To są spółki Patro.
Schemat ZAWSZE ten sam.
Śmieciowa, pompa, tajemnicza emisja, wywalone w rynek kilkadziesiąt milionów akcji z jakiś prywatnych emisji, upadłość. Nigdy nie tańczy się z Patro.
Teraz FON czeka zjazd na 3-6 groszy i tak zostanie aż do zawinięcia biznesu.