Coś bardzo ładnie reklamuje synektik nestmedica, nie pamiętam by tak było po podpisaniu umowy z genomtec... Brak przejścia na główny, przegląd opcji strategicznych, może do przejęcia firmy jest dużo bliżej niż myślimy, a jak Wy to widzicie?
Papie...rzu niemiecki fundusz wykona teraz prawa z warrantów i obejmie akcje po 1,5 czytanie espi nie boli, boleć może za to pisanie takich głupot na forum. jak masz pewność prania pieniędzy , to musisz to zgłosić odpowiednim służbom, a jak nie masz, bo NIE MASZ, to radzę Ci dobrze, skończ paplać głupoty, bo konsekwencje mogą być trudne dla Ciebie do zniesienia... Więc jak ktoś jest taki cwany i sprzedaje po 1,23 kiedy fund bierze po 1,5 . To ja się zapytam czy tu jest jeszcze więcej takich cwaniaków... Wyjdźcie na raz i będzie po sprawie. Breslau rządzi... Pozdro
ehh.... niech się wiedzie jak najlepiej. Niech mercedes się nie psuje ;-) Kibicuję jak najbardziej wzrostom bo sam jestem o 73 tysiące do tyłu. Wierzmy więc w DE oraz zaprzyjaźniony Breslał. Post scriptum: Chciałbym wyjść tylko na ZERO.