• Wynik dobry, ale .... Autor: ~mimil [188.146.108.*]
    Raport, str. 30: W październiku w mediach pojawiły się informacje o konflikcie zbrojnym w Izraelu.Segment hotelarski grupy oraz wyniki spółki wspierającej ten segment są w istotnym stopniu zależne od turystów zagranicznych z Izraela oraz z Bliskiego Wschodu.Z uwagi na docierające informacje o masowych anulacjach rezerwacji grup turystycznych,grupa kapitałowa spodziewa się istotnego spadku obrotów i wyników spółek zależnych w przyszłych okresach.
  • Re: Wynik dobry, ale .... Autor: ~ccc [93.176.197.*]
    Cuż po wynikach jak nie mamy akcji stare sprzedane nowych od 3 lat niema zlodzijstwo w bialy dzień.
  • Re: Wynik dobry, ale .... Autor: ~mimil [188.146.104.*]
    W czerwcu zapadł wyrok, nieprawnomocny, można domniemywać się skarżacy się odwołał - więc kolejne kilka lat czekania. A obroty zamarły, w oczekiwaniu na okazyjne ceny jak będzie podaż tanich akcji.
  • Re: Wynik dobry, ale .... Autor: ~spek [5.173.151.*]
    Po konsolidacji wśród porozumienia prędzej według mnie będzie wezwanie. Dziś wartość hoteli bez wyposażenia przy 350 pokojach 23 metrowych i cenie ok. 15 tys metra w Krk to 120 mln.
    Część biurowa ok. 18 mln i jeszcze teren między hotelami co za same nieruchomości przy opolskiej daje 150 mln!
    Powoli robi się klimat i myślę, że porozumienie namówi inwestora, który uwzględni ryzyka.

  • Re: Wynik dobry, ale .... Autor: ~spek [5.173.151.*]
    Dziś kupowanie akcji z perspektywy drobnego akcjonariusza jest dużym ryzykiem o dużej niepewności natomiast kupujący cały pakiet jest w stanie oszacować ryzyko i wyegzekwować swoje prawa. To jest kwestia wyłącznie oszacowania ryzyk a duzi inwestorzy potrafią je wycenić.
  • Re: Wynik dobry, ale .... Autor: ~Jurek [193.56.104.*]
    Sprzedam akcje serii ee 15000 szt cena 6zł
  • (wiadomość usunięta przez moderatora) Autor: (usunięty) [37.120.215.*]
    (wiadomość usunięta przez moderatora)
  • Re: Wynik dobry, ale .... Autor: ~Amerykanin [68.235.38.*]

    Na Pure i Vakomtek też ciekawie się zaczyna robić może być jak tutaj
[x]
EFEKT 0,00% 6,05 2026-06-02 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.