• Sprawa jest oczywista !!! Autor: ~MirRze [37.248.173.*]
    Kurs akcji banków w tym roku czeka jeszcze jeden okres wzrostów. Wg mnie będzie to okres od końca września do końca listopada. Myślę że kurs Aliora i Pekao wzrosnie o około 25 może 30% ale wczesniej nieco spadnie. Dlatego obstawiam najpierw zejscie kursu Aliora do 45 zlotych a Pekao do 95zl. Potem wzrost Aliora do 62zl a Pekao do 126 zl. Możliwym jest wzrost chwilowy kursow do 65 zl i 130zl ale przez bardzo krótki okres czasu. Wzrosty zaczną się jakieś 2 może 3 tyg przed publikacją raportów za 3 kwartał a do tego czasu relax, wakacje za lipiec.
  • Re: Sprawa jest oczywista !!! Autor: ~ab [89.70.138.*]
    A jaka podstawa tych wzrostów ?
    - spadek stóp ?
    - dłuższe wakacje kredytowe ?
  • Re: Sprawa jest oczywista !!! Autor: ~MirRze [37.248.173.*]
    Wyniki finansowe, koniec wakacji , zmiana nastrojów w USA, ograniczone wakacje kredytowe itp teraz wszystko idzie pod przyszły strach A okaże się, że jest lepiej niż się bali.
  • Re: Sprawa jest oczywista !!! Autor: ~Tomi88 [178.42.30.*]
    Dnia 2023-09-11 o godz. 16:26 ~MirRze napisał(a):
    > Wyniki finansowe, koniec wakacji , zmiana nastrojów w USA, ograniczone wakacje kredytowe itp teraz wszystko idzie pod przyszły strach A okaże się, że jest lepiej niż się bali.

    słusznie zauważyłeś że historycznie bank PEO leci do góry w okresie październik-listopad.

  • Re: Sprawa jest oczywista !!! Autor: ~MRR [93.146.168.*]
    Otóż to
[x]
PEKAO 2,76% 176,75 2025-09-26 17:01:27
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.