Dnia 2023-09-11 o godz. 10:59 ~Kubek napisał(a): > Korzystają z labu na preferencyjnych warunkach czytaj tańszych i na tym chcą zbudować przewagę konkurencyjna..
Ale to nie jest film o labolatolium CEGC, ale o labie spółki Europejskie Centrum Sekwencjonowania. O tej firma Wojciechowicz nigdy nie wspominał.
@zdeniekswierzak Moderator wyrzucił (nie wiem czemu) mój post, zadam więc pytania ponownie tutaj.
1. Jaki jest związek Europejskiego Centrum Sekwencjonowania sp. z o.o., w którym 100% udziałów ma Roman Stankiewicz - z Innogene SA ? 2. Gdzie mieści się siedziba CEGC sp. z o.o. - w Białymstoku ?, w Olsztynie ? czy gdzie indziej ? 3. Czy biegły w opinii z badania wskazał że wobec ujemnych kapitałóẉ własnych walne musi podjąć uchwałę w sprawie dalszego istnienia spółki ? 4. Jak sądzisz, dlaczego Rada Nadzorcza liczy już tylko dwu członków?