Przychody ze sprzedaży: wzrost o 41.18% r/r Zysk ze sprzedaży: wzrost o 688.89% r/r Zysk operacyjny (EBIT): wzrost o 246.00% r/r EBITDA: wzrost o 61.86% r/r Zysk przed opodatkowaniem: wzrost o 346.15% r/r Zysk netto: wzrost o 346.15% r/r
Brak negatywnych tendencji Rentowność r/r +1462.96% Stałe powiększanie przychodów Rośnie marża na zysku ok 19% Brak zadłużenia Za rok będzie o 100% wyżej kurs !
Obstawiam, ze to nie ostatnia aktualizacja terminarza. link: https://www.funduszeeuropejskie.gov.pl/strony/skorzystaj/harmonogramy-naborow-wnioskow/harmonogramy-2023/harmonogram-naborow-dla-programu-fundusze-europejskie-na-rozwoj-cyfrowy-2021-2027/
(...)po zmianie FERC będą rozliczane przy użyciu stawek jednostkowych. Będzie to istotne uproszczenie dla beneficjentów FERC. Zmiana będzie obowiązywać od momentu wydania przez Komisję Europejską decyzji zatwierdzającej zmianę Programu.
Widać że idą w dobrym kierunku cieszą nowe przedsięwzięcia poprawią przychody o 100% a moze i więcej w przyszłym roku .przydal by się ktoś kto wszedł by w spoleczke może emisja dla inwestora.
Na samo słowo emisja tu 30gr jak nic by było co ty bredzisz emisja nawet z lockup nie pomoże .Plankton teraz wywala i uwala kurs ,na ile uwali ,to newval tu sie myśli o dojeniu a nie inwestuje