A cóż to za cenA 2,3 ZŁ,SAM KUPOWAŁEM PO 5 ZŁ a analityk zajmujący się spółką
powiedział mi,.że Echo to typowa spółka na kryzys,jak go tak zdołowali to stwierdził,że gied rydy emocje a sam kupi potnz pakiet po 6 zl
Uwazam,ze cena jest ryecyzwiđcie ok.