• pytanie Autor: ~miron [77.114.239.*]
    Panie i Panowie , kto tam mocniej zaangażowany w spółce i mocno śledzi wydarzenia i prognozy , co obstawiacie po odwieszeniu , pakujemy dalej na niższych poziomach , czy obronimy kurs - no niestety po tym zawieszeniu może ktoś popuścić , sam nie wiem , ale cienkich Bolków tu mało , ja mam swój scenariusz - czas !!!! czas!!! - a zawieszenie kursu ma swój cel , wyrwać ostatnie kwity ;(od drobnicy !!!- gruby też posypie bo musi , jeśli chce wyrwać taniej kwit .
[x]
EMONT -11,76% 0,70 2025-06-03 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.