• Dlaczego zarząd milczy? Autor: ~pazuzu [31.183.133.*]
    Dlaczego zarząd milczy na temat przyczyn zaniechania wejścia na GPW? Chyba akcjonariuszom należy się wyjaśnienie, a nie tylko, że jakiś większy udziałowiec nie chciał. Zasugerowano jedynie, że giełda to nie miejsce dla tej spółki, czyli że trzeba wykupić, bo jak inaczej? Pomijam już to, że na ich FB nie ma żadnych informacji od wielu miesięcy, nikt chyba nie prowadzi ich FB, wygląda coraz bardziej, jak firma krzak. Nie mówię, żeby informacje czy posty przychodziły codziennie, jak na Orlenie (ale to przynajmniej widać różnicę kategorii), ale to przesada.
  • Re: Dlaczego zarząd milczy? Autor: ~Oszukany [31.61.177.*]
    Bo nowy niezależny inwestor nie planuje sprzedaży swojego pakietu akcji
  • Re: Dlaczego zarząd milczy? Autor: ~Elo [84.241.207.*]
    Dziwne, pawik mowil, ze tym razem juz naprawde wejda. Nalezy sie uszycie jakiegos wyjasnienia.
  • Re: Dlaczego zarząd milczy? Autor: ~InżynierMaliniak [37.19.205.*]
    A po co wam wyjaśnienia? Wyjaśnienia nie pozdejmują was z haków. A po drugie, wierzycie jeszcze "tym panom" z Bydgoszczy?
    Jeśli wierzycie, to czekajcie do końca roku, zapodali przecież konkretne i nie drobne plany na 2023, czyżbyście jako inwestorzy zapomnieli o tym? Wystarczy wczytać się w poniższy link i możecie spać spokojnie.

    https://www.wnp.pl/chemia/polska-firma-chemiczna-chce-byc-warta-1-miliard-dolarow,418586.html

[x]
HUBTECH 0,00% 0,24 2026-04-15 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.