Dnia 2023-05-19 o godz. 10:43 ~quest napisał(a): > Skrajny pesymizm, niechęć akcjonariuszy do spółki, kurs dołuje. Generalnie trzeba się zastanowić nad poważnymi zakupami
Jednocześnie ciekawie jest czasem poobserwować tu na forum, czego to ludzie nie zrobią dla pieniędzy. Pouczające...
A co do działań firmy w sprawach rozwoju jestem zupełnie spokojny. Tylko teraz się nie pogada, bo opanowali forum.
Właśnie masz tak myśleć, gieła taka jest... możesz 5 lat być na minusie, a przyjdzie jeden miesiąc, gdzie spółka ruszy 200/300% do góry i tak najprawdopodobniej będzie przy Hub.Tech. Ale ciii... na razie jest jeszcze zbieranko do 31 maja.... ;)
Przyznam , że na 60 % spodziewałem się takiego scenariusza po tej konsolidacji i się nie zawiodłem .Dla akcjonariuszt proponuję cierpliwie czekać a dla tych z gotówką ... (oni wiedzą co mają robić na tej spółce )