Też tak myślę. Prezes jakiś czas temu mówił, że miliard rocznie to kwestia czasu, więc ten wynik nie jest zaskoczeniem. Spodziewam się dzisiaj realizacji zysków i minus 4-5% na zamku.
Hehe. Jeśli zobaczysz -5% to tylko po to żeby to wyciągnąć w górę w ciągu sesji. Ja się ucieszy bo wtedy dobiorę a ty peroniarzu czekaj dalej tak jak pier...do...liliscie od 16zl że to smiec
Rekordowy wynik lepszy nawet od covidowego i wojennego kwartału nie może być w cenie trollu, rozpędź się i w ścianę może pomoże chociaż osobiście wątpię.