Przynajmniej na forum XTB większość normalnych inwestorów szybko rozpoznaje wpisy
najemnych trolli i ignoruje ich. Odnoszą przeciwny skutek od zamierzeń ich sponsorów, byle tak dalej...
Rozumiem, że kupiłeś niedawno akcje niestety tutaj tak to nie działa.Mam spory pakiet niestety tutaj ważny jest czas niektórzy wytrzymują, a reszta odpada.Pozdrawiam