• Na pochybel trolom Autor: ~Macmaster [5.173.202.*]
    Przynajmniej na forum XTB większość normalnych inwestorów szybko rozpoznaje wpisy
    najemnych trolli i ignoruje ich. Odnoszą przeciwny skutek od zamierzeń ich sponsorów, byle tak dalej...
  • Re: Na pochybel trolom Autor: ~Polution [195.136.136.*]
    Rozumiem, że kupiłeś niedawno akcje niestety tutaj tak to nie działa.Mam spory pakiet niestety tutaj ważny jest czas niektórzy wytrzymują, a reszta odpada.Pozdrawiam
[x]
XTB -3,23% 104,12 2026-06-26 17:04:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.