• A jeśli sąd unieważni akcje serii E, to.... Autor: ~aw [89.64.57.*]
    co tu jest notowane nie przedstawia żadnej wartości .
  • Re: A jeśli sąd unieważni akcje serii E, to.... Autor: ~AMA [79.184.67.*]
    Ludzie od ponad roku kupują akcje Saule.
    Sądzisz, że 21 akcjami ktoś zdoła wycofać Saule z giełdy, a obecni akcjonariusze mający już dziesiątki tysięcy akcji Saule, na to pozwolą.
    Też mogą złożyć pozew. I z pewnością będzie ich wtedy bardzoooo dużo.

  • Re: A jeśli sąd unieważni akcje serii E, to.... Autor: ~aw [89.64.57.*]
    To trochę inna para kaloszy , ale już gpw różne rzeczy widziała .

    Słoweński bank zniknął z GPW
    Zarząd warszawskiej giełdy poinformował, że zawieszone od czterech tygodni notowania słoweńskiego banku Nova Kreditna Banka Maribor nie zostaną wznowione, gdyż jego stare akcje zostały anulowane.
  • Re: A jeśli sąd unieważni akcje serii E, to.... Autor: ~AMA [79.184.67.*]
    Nie wypłaciliby się, gdyby taki fikołek był zrobiony. I pewnie koniec Saule, bo pracowaliby tylko na kary:-)

    Będzie wtedy z pewnością pozew zbiorowy tysięcy akcjonariuszy Saule.

    Zaczynasz straszyć, bo kupiłeś na dołku i jeszcze chciałbyś dokupić.

  • Re: A jeśli sąd unieważni akcje serii E, to.... Autor: ~aw [89.64.57.*]
    Ja nikogo nie straszę , tylko zakładam taką możliwość.
    Pamiętam ten dzień , kiedy ogłosili Światu, że wchodzą na newconnect na plecach Blumeranga ....
    a jeszcze lepiej reakcje rynku i prawie 500 tys vol. obrotu.
    Notowania były zawieszane i kurs leciał prawie 20 % do dołu, trochę zastanawiające ?
    Powinno być zawieszenie kursu przez kilka sesji , a tutaj takie dziwy.
    Liczy się pierwsze wrażenie , a to wypadło strasznie .
    Wydaje mi się , że ktoś wiedział wcześniej ,ze te perowskity to jednak same problemy i ......
    najważniejsze skąd kasa na fabryki ?
  • Re: A jeśli sąd unieważni akcje serii E, to.... Autor: ~uuupsa [90.167.31.*]
    akcje serii E nie sa w obrocie, ani jedna. kupujecie akcje starego blumeranga. wiec jezeli zostanie uchylona uchwala i zofnieta emisja to wszyscy zostana z akcjami blumeranga a akcje saule, wyparuja i wroca do saule. wiec nie bedzie zadnego pozwu ze strony drobnych ani nic, o tej rozprawie wiadomo od roku i o zaskarzeniu i o tym ze koles zaskarzyl cala uchwale, a czy to bylo zrobione jedna akcja czy 21, czy milionem nie ma znaczenia. chodzi ze on moze ja uchylic a o tym zdecyduje sad.

    AMA nie odpowiadasz na pytania tylko oskarzasz o naganianie itp. bardzo eksperckie podejscie, typowe zeby napisac oczernic zdyskredytowac a nie odniesc sie merytorycznie.

    to co napisal kolega jest mozliwe a jak sie myle wystarczy przytoczyc argumenty i sie z nimi zgodze, bo moze sie myle. ale nie argumenty typu nie wyplaciliby sie z kar, czy zarzad juz lepiej wie niz forum bankiera, bo to nic nie wnosi, a moim zdaniem ty o tym wiesz, tylko nie masz co napisac merytorycznego obalajacego teze w tytule ;]
[x]
SAULETECH 0,00% 1,35 2025-06-03 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.